Price: ₹419
Lather yourself in 24K gold! Our Slow Sunday 10 piece 24K Gold Eye Patches increases your skin's elasticity, dilutes the appearance of dark circles, reduces puffiness, and improves the appearance of crows' feet and fine lines! This refreshing and moisturizing patch features collagen to help smooth your skin for an ultra-refreshed look!
| Texture | Gel |
| Color | Golden |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| Height | 4.5 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Length | 8.5 cm |
| Net Weight | 90 g |
| SKU | sb2307042810092612 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 4495633 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.